Home

Onze clubkampioenen




Dames

Petra
Petra
2011

Blanche
2012

Rita S.
2013

Marleen
2014

Mariette
2015

Caroline
2016

Tamara
2017

Liliane
2018




Heren




Willy
NoŽl
2010
Willy
Willy
2011
Freddy
Freddy
2012
Glenn
Glenn
2013
Willy
Willy
2014
Glenn
Glenn
2015
Glenn
Ybe
2016

Tom
2017

Ybe
2018

Kampioenen wintercompetitie




v.l.n.r. Lionel Lagaisse,Roland Naessens,Jean-Jacques Isebaert,Guy Van Lancker
Witte Kaproenen
2011
Groene Duivels
Groene Duivels
2012
Groene Duivels
Groene Duivels
2013
De Plakkers
De Plakkers
2014
Canteclaer
Canteclaer
2015
Glenn
De Pintenaars
2016
Glenn
De Witte Kaproenen
Kampioen 2017

A - reeks
Glenn
Diabolos
Kampioen 2017

B - reeks



Prestaties van onze clubleden te velde !

Ybe Vertriest
Ybe
Kampioen van Vlaanderen
Junioren
2016
v.l.n.r. Bart Steyaert, Patrick Minnaert, Tom Vanwassenhove
Bart, Patrick Tom
Winnaars tornooi
Okra Astene
21 mei 2016
Gavere 2016
2de plaats Gavere
16 juni 2016

Willy, Roland, Blanche

Gedeelde 1 ste plaats
Tornooi Witte Kaproenen 18 juni 2016
Ybe vertriest,Tom Van Wassenhove, Bart Steyaert
Roland Vandaele, NoŽl Croon, Patrick Minnaert

Tornooi Schave juli 2016
Bart Steyaert, Ybe Vertriest, Patrick Minnaert

Tornooi Koutervrienden Eke augustus 2016
Patrick Minnaert, Ybe Vertriest,Bart Steyaert
Achteraan voorzitter Roland Vandaele

Onze voorzitter en kleinzonen
Laureaten tornooi Schave

Tweede plaats tornooi Omega 17/12/2016
Tom Van Wassenhove, Patrick Minnaert, Ybe Vertriest

Arne Vertriest (links)
kampioen van Vlaanderen


Tweede plaats Tornooi Gavere
18 mei 2017
Paul, Tom en Vincent

Derde plaats Tornooi Gavere
18 mei 2017
Santiago, Patrick en Chris

Eerste plaats Tornooi Okra Astene
20 mei 2017
Glenn, Roland, Ybe

juni 2017
Tweede plaats sextetten Witte Kaproenen

juni 2017
Derde plaats sextetten Witte Kaproenen

juli 2017
Eerste plaats Witte Kaproenen
Willy, DaniŽl en Blanche

juli 2017
Eerste plaats Tornooi de Schave
Opa Roland en kleinkinderen Ybe en Arne

augustus 2017
Eerste plaats Tornooi De Pinte
Patrick, Glenn en Peter

augustus 2017
Eerste plaats Tornooi De Leiehoek
Caroline, Eric en Mohammed

augustus 2017
Tweede plaats Tornooi De Leiehoek
Norbert, Luc en Adrien
Edwin als invaller

april 2017
Kampioenen Wintercompetitie 2016 - 2017
A-reeks
Guy, Caroline en Mohammed


Kampioenen Wintercompetitie 2016 -2017
B-reeks
Diablos: Wim, Tamara en Edwin


Winnaars tornooi EZB 2017
Wim, Tamara en Edwin


Tweede plaats
tornooi Zoetermeer (Nl)2017
Tom Van Wassenhove en Tamara Dewitte



Home